אנגלית בתנועה לילדים

שיעורים מיוחדים לילדים המשלבים לימוד אנגלית יחד עם פעילות גופנית. זה אומר שבמהלך השיעור אחשוף את הילדים לשפה כפי שהיא מתקיימת במציאות- ככלי תקשורת שטומן בתוכו הקשרים היסטוריים, גאוגרפיים, תרבותיים ועוד. הילדים ילמדו תוך כדי פעילויות שמשלבות משחקים, תנועה עם כדור, קיק-בוקס, תרגילים מעולם האימון הפונקציונאלי, יוגה ועוד.
במקום להרחיב את אוצר המילים דרך שינון לקראת הכתבות ולמידת חוקי דקדוק באופן משעמם כפי שקורה לרוב בביה"ס, הילדים יחוו את האנגלית באופן מהנה וללא תחושת הלחץ שנובעת מלמידה לקראת בחינה או בדיקה של שיעורי הבית.
אשתמש באנגלית ככל האפשר במהלך השיעור, כך למשל חלק מההסברים יהיו באנגלית, ננהל שיח של משפטי היכרות בסיסיים כמו: מהיכן אתה? מה המאכל האהוב עליך, בן כמה אתה? ועוד… כאשר כל הזמן המטרה היא להעניק לילדים תחושה בטוחה ונוחה, שזה בסדר גם אם לא מבינים הכל מיד כבר מהרגע הראשון. אנסה להשכיח את העובדה שבאנו "ללמוד" ופשוט נהנה מהפעילות והחוויה השונה. הידע ינתן מתוך הקשר ולא באופן שמנותק מהמציאות, כך תהיה לילדים סיבה ל- למה אנחנו עושים מה שאנחנו עושים ומדוע כדאי להם לשפר את האנגלית שלהם.
מתוך ניסיון של שנים כמורה לאנגלית ומאמן כושר פיתחתי טכניקות המאפשרות את השילוב של תנועה עם למידת אנגלית בדרך מהנה ואפקטיבית.
לפרטים נוספים והרשמה לשיעור ניסיון לחצו על הקישור: https://goo.gl/3qgMjB
אלון רינג – מאמן כושר
תעודת מדריך כושר (מכללת וינגייט)
BA – מדעי ההתנהגות (המכללה למנהל)
MA – הגירה ושילוב חברתי (המרכז האקדמי רופין)
תעודת מדריך כדור-סל (קמפוס שיאים)
תעודת הוראת אנגלית (סמינר הקיבוצים)