טירוף של בטן!

הי, תכיר את אלן גודין, דוגמן ושחקן כדורסל
בשלושת החודשים הקרובים
גם אתה
יכול להתאמן בדיוק כמוהו
ולהגיע לבטן מטורפת!

מה מיוחד בתוכנית הזו?

טירוף של בטן זו תוכנית של שלושה חודשים שנוצרה ע"י אלן גודין והמנהל המקצועי

של התוכנית אלון רינג.

שלא כמו תוכניות כושר אונליין אחרות, בתוכנית הזו תקבל ליווי צמוד שלנו לאורך כל הדרך. נוודא שאתה עומד באימונים ונתאים את דרגת הקושי ומבנה האימונים ליכולות ולמטרות שלך.

לאלון רינג ניסיון של מעל 10 שנים כמאמן כושר, שבמהלכן עזר לאינספור מתאמנים להגיע להישגים שרצו בתחום הכושר, ולהתמיד באימונים לתקופות ארוכות. אחד המתאמנים האלו הוא אלן גודין ולשניים יש היכרות ארוכת שנים. 

אנחנו בטוחים שעם הליווי שלנו תגיע לתוצאות שתרצה, ולכן אנחנו מוכנים להבטיח לך החזר כספי מלא בתום חודש מתחילת התוכנית במידה ולא תהיה מרוצה!!!

ובנוסף עד סוף החודש אתה מקבל 50% הנחה על התוכנית!!! 

השאר פרטים עכשיו ותקבל את התוכנית ב-550 ש"ח במקום ב-1,100 ש"ח.

מדובר בהצעה לזמן מוגבל, שניתנת אך ורק בגלל שהתוכנית נחשבת עדיין בשלב הפיילוט, כך שיש לך הזדמנות חד פעמית להתחיל איתנו את התוכנית בהטבה שלא תחזור !!!

נשמע מדהים אני רוצה להירשם!

אלון רינג, המנהל המקצועי. לאלון הניסיון והיכולת לקחת אותך לרמה הבאה בכושר שלך, באמצעות ייעוץ מקצועי שמבוסס על ידע שנצבר במהלך הקריירה שלו כמאמן ועוד לפני.
לאלון שלושה תארים אקדמיים ואינספור שעות אימון.
הדגש שתקבל במהלך הליווי בתוכנית יהיה על התאמת התכנים במיוחד עבורך.
כך נוודא שאתה מתמיד ומגיע
לתוצאות מקסימליות.

אז מה מקבלים עם ההרשמה לתוכנית?

מהרגע שנרשמת לתוכנית ולמשך 90 יום תקבל ליווי צמוד של אלון ואלן. 

אחת לשבוע ננהל שיחת מעקב שבא נוודא שאתה מבצע את התרגילים בצורה נכונה ומדויקת ושאתה עומד ביעדים שלך. 

עם ההרשמה תקבל מייל עם פרטי גישה לאתר התוכנית, שם נמצאים האימונים שלך. 

מדובר בסרטונים של כ- 20 דק', בהם אלן מדגים את התרגילים ואתה פשוט מבצע את כל האימון יחד איתו.

 לאורך הסרטון ישנה הנחיה של אלון שבעצם בנה את תוכנית האימון. כל חודש האימונים משתנים ודרגת הקושי עולה.

ניתן לשנות את סדר האימונים ולוודא שהם מותאמים ללו"ז שלך, בנוסף ניתן לעשות התאמות בתרגילים על פי רמת הכושר האישית שלך. כאן בא לידי ביטוי המקום של אלון ואלן כמלווים שלך בתוכנית, כאשר אתה מקבל מענה גם דרך שאלות בוואטסאפ ודרך שיחות המעקב. באופן הזה מדובר בתוכנית שמצד אחד היא מובנית אונליין ומצד שני דומה מאוד לעבודה עם מאמן כושר פרטי. 

מעבר לכך, התוכנית היא מקיפה במובן הזה שאנחנו נוגעים באספקטים המנטאליים של האימון, תזונה, הרגלי שינה ועוד ועוד.

הכל בכדי למקסם את היכולת שלך להתאמן בצורה הכי יעילה ולהגיע ליעדים שלך!

בכדי שתבין הכי טוב כיצד נראים האימונים, החלטנו לתת לך במתנה את אחד האימונים מהתוכנית. 

כאן בסרטון למטה.

להסבר מלא על מבנה האימונים שלח לנו הודעה עכשיו

אחריות מקצועית:
מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה שלך בתחילתה של כל תוכנית אימון/תזונה, כולל זו המוצגת כאן.
כל המלצה בתוכנית היא בגדר המלצה בלבד, ולאלון רינג ואלן גודין אין כל אחריות ישירה לבעיה פיזית ו/או נפשית העלולה להיגרם כתוצאה משינוי תזונתי זה או אחר או פציעה כתוצאה מאימונים.
במידה ומצבך הבריאותי/נפשי משתנה כך שאינך יכול להשתתף בתוכנית עליך להפסיק את השתתפותך בהודעה מסודרת.

הנה האימון לדוגמא מהתוכנית. נשמח לשמוע איך היה לך!

כאן בסרטון למטה.

מתאמנים של אלון מספרים על האימונים:

אמיר רשף והתוצאה המטורפת שלו כאן בתמונה

ממש לא. התוכנית הזו קשה. מדובר ב- 90 ימים של אימונים קשוחים מאוד. במהלך החודש הראשון תצטרך לפנות שלושה ימים בשבוע לאימונים עצימים של כ- 20 דק'. החל מהחודש השני האימונים הופכים קשים יותר ותצטרך להתפנות לארבעה ימים מינימום של אימונים. תמיד ניתן אפילו להוסיף אימון שחרור או מתיחות או אפילו אימוני כוח או קרדיו. הכל כמובן בתיאום איתנו. למי שממש מתקשה אנחנו עושים התאמות, אבל תיקח בחשבון שהתוכנית מיועדת לאנשים מאומנים שיש להם כבר כושר בסיסי ואפילו טוב, והם רוצים להגיע לרמה הבאה. התוכנית דורשת מחוייבות והבנה שדברים לא באים בקלות אלא דרך עבודה קשה.

התוכנית הזו מיועדת מראש לאנשים שיודעים להתאמן ושיש להם רקע בספורט או פעילות גופנית. האימונים שאנחנו מעבירים בתוכנית שמים דגש על הבטן בצורה ייחודית. הכושר שלך יבנה בצורה הדרגתית ותעשה דברים שלא הכרת. בנוסף יש גבול למה שאתה מסוגל להשיג בעצמך. במקום לשלם על מאמן אישי, תקבל את כל התמיכה שתצטרך וליווי מקצועי במחיר של שלושה אימונים אישיים.

מענה בוואטסאפ על ידי אלון או אלן, כאשר בנושאים מסוימים ייתכן שאלן יתייעץ עם אלון על מנת להעניק את המענה המקצועי והמותאם ביותר עבורך. מעבר לכך תקבל תכנים בנוסף לאימונים שכוללים מצגות, קבצי PDF, תפריטים לדוגמא, מתכונים ועוד מלא בונוסים, שאת כולם נתאים לך ספציפית דרך שיחת מעקב שקורת אחת לשבוע או שבועיים על פי הצורך. נוודא שאתה מסתדר עם האימונים ומשתפר ונתאים לך תוכנית תזונה שבנויה על עקרונות המותאמים עבורך. על עקרונות התזונה נחליט ביחד, דרך המידע שנאסוף ממך על הרגלי התזונה שלך והקשיים שאתה מתמודד איתם. 

כן. כשאתה מצטרף היום אתה מקבל גישה לכל החיים לתוכנית, תוכל לצפות בה מכל מקום ובעזרת כל מכשיר דיגיטלי שמחובר לאינטרנט. כל התכנים יושבים על אתר התוכנית בצורה מסודרת ובאיכות צפייה מעולה.

פרטי הגישה נשלחים אליך מיידית לאחר ההצטרפות. וודא שאתה מקליד נכון את כתובת המייל שלך, בדוק את תיקיית קידומי מכירות, תיקיית עדכונים וגם את הספאם.

אם בכל זאת עברו 15 דק' ועדיין ולא קיבלת פרטי גישה? פשוט שלח מייל ל: alonringtbf@gmail.com ותקבל מענה.

כן! המטרה שלנו היא שתהיה מבסוט, תגיע להישגים ותמליץ עלינו לחברים. אם מסיבה כלשהי אתה לא מצליח להתאמן או שאתה לא מרוצה אנחנו מוכנים להחזיר לך את הכסף במלואו במהלך החודש הראשון לתחילת התוכנית.

מעוניין בשיחת היכרות? בכיף! פשוט תשאיר פרטים:

קיבלתי את הפרטים שלך! חוזר אליך לשיחה בהקדם...